Grąžinimo politika

Grąžinimo politika

Žemiau pateikiama mūsų grąžinimo politika.

- Klientas turi įspėti parduotuvės administraciją per 3 darbo dienas po siuntos gavimo.

- Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis, laidais, kabeliais ir kt.) ir dovanomis (jei tokių buvo).
- Prekė gali būti grąžinta tik toje parduotuvėje, kurioje buvo įsigyta. Už prekės transportavimo kaštus yra atsakingas klientas.
- Grąžinant prekę būtina pateikti asmens dokumentą ir originalų pirkimo kvitą ar sąskaitą faktūrą.
- Pinigai bus grąžinti grynaisiais pinigais arba pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą, jei už prekę buvo sumokėta pavedimu. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo.
- Jei pirkimo metu buvo naudota kliento kortelė, už prekę įkelti pinigai bus išminusuoti.


Į  grąžintinų  prekių ar paslaugų sąrašą nėra įtraukiamos:

- Pristatymo, diegimo, prijungimo, nuomos ir kitos paslaugos. Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta prekė. Prekių su ribotu galiojimo terminu (maisto, gėrimų, baterijų).
- Prietaisai, kurių naudojimas apribotas tam tikrais parametrais, vienkartinėmis licencijomis ar pan. (pvz. profesionalūs fotoaparatai, GPS navigacijos ir kt.)
- Dovanų kortelės.
- Spausdintuvų kasetės, jei buvo pažeistas gamyklinis kasetės įpakavimas.
- Sudaužytos, sugadintos, subraižytos ar kitaip dėl kliento kaltės mechaniškai pažeistos prekės. Programinė įranga, laikmenos su vaizdo ir garso įrašais, žaidimai be gamyklinio įpakavimo. Mikrofonai, ausinės ir kiti dėvimi prietaisai.
- Barzdaskutės, epiliatoriai ir kitos higienos prekės. Išankstinio apmokėjimo telefono kortelės.

- Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos ir nesugadinta.

- Klientas apmoka visas siuntos ir pakavimo išlaidas, įskaitant ir pakaitinės prekės siuntos išlaidas.

- Jeigu klientas nepageidauja prekės pakeisti, mes grąžiname pinigus tik gavę netinkamos kokybės prekę. Pinigai už siuntimo paslaugas negrąžinami.

- Visos netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis”, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Grąžinant netinkamos kokybės prekę, būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentus. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų “Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių” nustatyta tvarka.