Robotai siurbliai ir jų nauda

on December 21, 2022

Dulkių siurblys robotas, yra autonominis robotas dulkių siurblys, turintis ribotą dulkių siurblio grindų valymo sistemą, kartu su jutikliais ir robotinėmis pavaromis su programuojamais valdikliais ir valymo tvarka. Kai kuriuose modeliuose naudojami besisukantys šepečiai, kad būtų pasiekti ankšti kampai, o kai kuriuose yra keletas valymo funkcijų kartu su siurbimo funkcija (šluostymas, sterilizavimas UV spinduliais ir kt.). Naujesni modeliai naudoja dirbtinį intelektą ir gilų mokymąsi, kad būtų galima geriau sudaryti žemėlapius, identifikuoti objektus.

 

Jūs neprivalote būti namuose, kad galėtumėte valyti.

Jei jūsų gyvenime yra robotas dulkių siurblys, tai reiškia, kad jums niekada nereikės nerimauti, kad neturėsite laisvo laiko. Juos galima užprogramuoti taip, kad jie suktųsi, kol esate ne namuose. Jei jūsų tvarkaraštis reguliarus, tiesiog nustatykite laiką taip, kad darbas būtų atliktas jums dirbant.

Jei ketinate išvykti į darbą ar atostogauti, jūsų robotas dulkių siurblys su malonumu ir toliau dirbs savo darbą, pasirūpins bet kokiomis dulkėmis ar kitokiomis šiukšlėmis – garantuos gražiai švarias grindis grįžus.

 

Jei nerimaujate, kad jūsų robotas dulkių siurblys nusileis laiptais žemyn arba įsirėš į jūsų trapias grindų vazas, galite pranešti, kad šios vietos yra uždraustos. Padarykite tai programavimo funkcijoje nustatydami virtualią sieną. Tai veiks kaip riba, kurios jūsų įrenginys negali peržengti.

Svarbiausias patarimas: kad jūsų robotas dulkių siurblys veiktų geriausiai, šiek tiek pasirenkite ir susitvarkykite. Norėsite, kad jis galėtų laisvai atlikti savo darbą, o tai reiškia, kad jam neturėtu trugdyti  netvarką ant grindų, pavyzdžiui, žaislai, ir visos kitos neplanuotos kliūtis kelyje. Visada turėsite tvarkingesnius namus.

 

Robotai dulkių siurbliai turi įmontuotus jutiklius, kurie gali aptikti, kuriose jūsų namų vietose reikia papildomo darbo, ir jie papildomai praeis per tą sritį. Intensyvaus eismo zonos, pvz., koridoriai, įėjimai, purvo kambariai ir žaidimų kambariai, gaus papildomo dėmesio, kad jie būtų švarūs.